Norvegijos finansinių mechanizmų 2014–2021 m. programos lėšomis finansuojamo projekto Nr. LT06-4-VRM-TF-001 „Tarpžinybinio bendradarbiavimo stiprinimas ir nusikaltimų tyrimo kokybės gerinimas Lietuvos policijoje“ uždarymo konferencija
2024 04 16, 17:55

2024 m. balandžio 16 d. įvyko Norvegijos finansinių mechanizmų 2014–2021 m. programos lėšomis finansuojamo projekto Nr. LT06-4-VRM-TF-001 „Tarpžinybinio bendradarbiavimo stiprinimas ir nusikaltimų tyrimo kokybės gerinimas Lietuvos policijoje“ (toliau – Projektas) uždarymo konferencija, kurioje dalyvavo Lietuvos ir užsienio projekto partneriai, taip pat kitų Lietuvos ir užsienio teisėsaugos pareigūnai.

Projekto uždarymo renginys subūrė projekto partnerius ir svečius: Lenkijos, Latvijos, Suomijos, Norvegijos, Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos, Lietuvos kriminalinės policijos biuro, Kriminalistinių tyrimų valdybos, šalies apskričių vyriausiųjų policijos komisariatų bei kitų Lietuvos institucijų: Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie VRM, Specialiųjų tyrimų tarnybos, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos, Muitinės kriminalinės tarnybos ir kitus kolegas. Savo dalyvavimu renginį pagerbė Norvegijos ambasadorius Lietuvoje.

Konferencijos metu buvo aptarti Projekto tikslų ir rezultatų klausimai, apžvelgtos veiklos, iššūkiai, su kuriais buvo susidurta, pasidžiaugta sėkmės istorijomis. Projekto uždarymo konferencija sudarė galimybę ne tik apžvelgti projektą bei jo rezultatus, bet ir tapo puikia erdve artimiau pabendrauti bei pasidalinti patirtimi ir kylančiais iššūkiais policijos bei kitų institucijų veikloje.

Konferencijos uždarymo akimirkas galite rasti čia.